Ціна вказана за 1шт.
Світлодіодна лампа для установки в плафон освітлення салону, багажника, номерного знака.
Довжина - 41 мм
Тип лампи (цоколь) - C5W (T11)
Колір світіння - Білий
Кількість світлодіодів - 6
Тип світлодіода - smd 5050
Робоча напруга - 24V
Світловий потік - 85 Lm
Місце використання - Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знака, Підсвічування салону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Led Solution |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 32 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Світловий потік | 85 лм |
| Цоколь | C5W |
| Колірна температура | 6000K |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



