Якість оригінальної запасної частини за доступною ціною.
Сигнальні лампи ORIGINAL зі скляними клиноподібними цоколями підходять для заміни ламп різних типів. Відкрийте для себе якість оригінальної запасної частини OSRAM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | PY21W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 3000K |
| Функціональне призначення | Бічні покажчики поворотів, Передні покажчики поворотів, Задні покажчики поворотів |
| Світловий потік | 280 лм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Потужність | 21 Вт |
| Код запчастини | 7507-02B |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴/пара





