

Світлодіодна автомобільна LED Фара CYCLONE WL-G4 40W WHITE+YELLOW SPOT
390 ₴
370,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: WL-G4 40W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 штуку.
Світлодіодна фара робочого світла;
Встановлюється різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Наявність горизонтального світлотіньового кордону (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла)
Робочий діапазон напруги: 10,8 – 24 В;
Тип світу: високий/низький;
Режими роботи: дальнє світло;
Кількість світлодіодних елементів – 2 шт.
Тип LED - 3570 20W;
Колір світіння 6000K/3500K;
Матеріал корпусу: алюміній;
Матеріал лінз: ПК;
Водонепроникність: IP 67;
Розміри: ширина: мм, висота: мм, глибина: мм
Підключення 3-х провідне
Комплектація
Світлодіодна фара робочого світла 1шт
Комплект кріпильних елементів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колірна температура | 6000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Промінь | Направленный |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір світіння | Білий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Cyclone |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,50 ₴



