


Світлодіодна автомобільна лампа DECKER LED PL-05 H1 12-24V (9-32V) 30W 7000Lm 5000K
826 ₴
759,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL-05 H1
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не зліпите зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Пасивна система охолодження
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: H1;
Світловий потік: 7000 Lm;
Колірна температура: 5000K;
Тип світлодіодного елемента – CSP 3570;
Тип драйвера - внутрішній;
Напруга живлення: 9-32 В;
Потужність 30W ±10%;
Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | DECKER |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 32 В, 16 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Код запчастини | 1 |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 759,92 ₴



