
LED балка автомобільна CYCLONE 12-24V 120W 546мм 6000K Combo
1 580 ₴
1 501 ₴
- Готово до відправки
- Код: WL-A3 120w
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за 1 штуку.
Світлодіодна фара робочого світла
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Робочий діапазон напруги - 10,8 – 32 В
Тип світла - Ближнє світло + дальнє світло (Combo)
Кількість світлодіодних елементів – 40 шт
Тип світлодіодних елементів - CREE 3W
Колір світіння - 6000K
Матеріал корпусу - литий алюміній
Матеріал лінз - PC
Водонепроникність - IP 67
Світловий потік – 12000 люмен
Гарантія - 12міс.
Комплектація
- Фара робочого світла - 1 шт
- кріплення
- Індивідуальна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Acura, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ЗИМ, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, АЗЛК, Dacia, Dadi, Daewoo, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Dongfeng, TATA, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, FAW, SMA, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Samsung, Geely, Samand, GMC, Saab, Gonow, Great Wall, Rover, Groz, Rolls-Royce, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, KATO, Tatra, LINDE, КАМАЗ, Multicar, HAULOTTE, BOBCAT, KOMATSU, CASE IH, Урал, TADANO, ERF, Howo, CATERPILLAR, HITACHI, Kenworth, MANITOU, ЗІЛ, MAN, Avia, FOTON, LDV, CLAAS, NEW HOLLAND, SISU, Hino, LIEBHERR, Scania, Mack, SCHMIT, Peterbilt, Atlas, Balkancar, Bomag, Carmix, Demag, Doosan, Gaspardo, Hamm, LiuGong, Kverneland, Kubota, Kinze, John Deere, JCB, HIDROMEK, TAKRAF, TCM, Terex, UNIC, Vogele, Wirtgen, XCMG, XGMA, YANMAR, Zetor, АТЕК, МТЗ, ТВЕКС, ХТЗ, CAT, Crown, Doosan Infracore, HELI, ChengGong, Grove, Yamaha, Kawasaki, Harley Davidson, ЛАЗ, БАЗ, МЗКТ, МоАЗ, Deutz-Fahr, K. H. D., FAUN, Magirus-Deutz, Valtra, Leyland, Yale, Fendt, Steyr, Saurer, JMC, TESLA, Jetour, BRP, Hongqi, 200 (RF), EC7, Xdao, Wuxi Jose, Maxxter, YADEA, КСК, КАВЗ, ЛТЗ, Ikarus, KXD, Viper, БТР, Салют, Jenye, KARSAN, TANK, Cupra, ЗиД, Lucid, NIO, XPeng, Voyah, Lynk & Co |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Код запчастини | 1 |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 24 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 120 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Ширина | 546 мм |
| Промінь | Направленный, рассеянный, комбінований |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Стандарт | ECE |
| Функція світла | З ближнім світлом , З дальнім світлом |
| Сумісність з моделлю | Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴



